Vedúci zmeny, ktorý spadá po vedúceho výroby

CETULA s.r.o.

Miesto práce
G. Schoellera 6561/2, Levice
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie zmeny pri výrobe výrobkov z hliníka, najmä hliníkových bedničiek. Samostatné plánovanie rozdelenia zamestnancov na zmene. Pracovná pozícia si vyžaduje plnú mieru zodpovednosti za zverený majetok, materiál a ostatné vybavenie.

​Stravné lístky nad rámec zákona, príspevok na dopravu, darček k narodeninám, odmena pri životnom jubileu, platené prestávky v práci, odmena za odpracované roky.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo a obdobné technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, dochvíľnosť, pracovné nasadenie, flexibilita

Výrobná spoločnosť v oblasti výroby hliníkových výrobkov.
Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových boxov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832120  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac