Manažér HACCP

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného človeka na pozíciu Interný auditor, ktorý bude zodpovedný za HACCP, kvalitu výrobkov, textovú časť obalového materiálu výrobkov.
Hlavné úlohy a kľúčové body, ktoré v rámci pozície bude kandidát zastrešovať:

• aktualizovanie dokumentov HACCP v súlade s platnou legislatívou
• vypracovanie odborných stanovísk, odporúčaní, tvorba metodík a poradenstvo
• komunikácia s veterinárnou a inou kontrolou, auditom a dokladovanie požadovaných dokumentov
• príprava podkladov pre vykonávanie auditu vo výrobných a skladových prevádzkach
• starostlivosť o meracie zariadenia, ich evidencia a pravidelné kalibrovanie
• odoberanie vzoriek
• starostlivosť o OOPP
• navrhovanie efektívneho využívania finančných prostriedkov, participácia na navrhovaní zlepšení finančného chodu spoločnosti
• spolupráca s vedúcimi zamestnancami spoločností

Benefity radi predstavíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predchádzajúce skúsenosti s HACCP agendou, prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
• skúsenosti s analýzou rizík a stanovením kritických kontrolných bodov v rôznych potravinárskych procesoch
• analytické a komunikačné zručnosti
• znalosť platných noriem a legislatívy: auditor HACCP musí mať hlboké pochopenie platných noriem, smerníc a legislatívy v oblasti bezpečnosti potravín, ktoré ovplyvňujú konkrétny potravinársky proces alebo podnik
• dôkladnosť a presnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Dancáková
E-mail: poslať životopis